TAKRIVbiglogo  

 FB 

 אתרצפיה2 

voting 

 

 



מועמדים ומועמדות 2017

אנו רוצים להודות לכל הלקטוריות והלקטורים שנרתמו ותרמו מזמנם-ן וממרצם-ן והשקיעו
בעבודת הלקטורה בהתנדבות מלאה! להלן רשימת הלקטורים.ות (לפי סדר א״ב):

 

אוהד לנדסמן, אוהד מילשטיין, אייל בלחסן, אלונה שרת, ארי דוידוביץ׳, חן שיינברג, טל שפי, 
יפעת בן שושן, ישראלה שער מעודד, ליאור אלפנט, מיקה תימור, נדב בן צור, עדה אושפיז, 
קרן שעיו, רובי אלמליח, רוני כצנלסון, רות ולק, שירלי ברקוביץ, תומר שני, תמר ירון.

 

להלן רשימת הסרטים המועמדים לשנת 2017:

 

בקטגוריית אורך מלא (מעל 60 דקות)

1. הקיר | בימוי: מורן איפרגן | הפקה: מיכל ויץ ומורן איפרגן
2. טהורה לעד | בימוי: מאיה זינשטיין | הפקה: מאיה זינשטיין, ג'ף ארבורן
3. יזכור למנשיה | בימוי: ענת אבן | הפקה: ענת אבן ז׳אן ביגו
4. מוחי | בימוי: רינה קסטלנובו-הולנדר ותמיר אלתרמן | הפקה: הילה מדליה
5. סאלח, פה זה ארץ ישראל | יוצרים: דורון גלעזר, דוד דרעי, רות יובל | בימוי: דוד דרעי |
הפקה: דוד דרעי, שגית שלום

 

בקטגוריית סרט תיעודי (40-60 דקות)
1. המלחמה האחרונה של קטי | בימוי: דוד אופק | הפקה: אלינור קוברסקי
2. הקרב האחרון של פפה | בימוי: מיכאל אללו | הפקה: סתיו מרון, מיכאל אללו
3. חלום ירושלים | בימוי: מני אליאס | הפקה: מיכה שגריר ומני אליאס
4. ילדי הצללים | בימוי: נועה אהרוני | הפקה: דיויד נוי, יורם עברי
5. מרוסיה באהבה | בימוי: שירי שחר | הפקה: אסנת טרבלסי

 

בקטגוריית סרט ביכורים
1. אגורות | בימוי: בדראן בדראן | הפקה: יועד עירון
2. דינג׳ | בימוי: ארתור אברמוב | הפקה: אסנת טרבלסי
3. פוטו פרג׳ | בימוי: קובי פרג' | הפקה: מוש דנון ינוסן הפקות
4. פרדי היקר | בימוי: רובי גת | הפקה: שחר בן-חור
5. שמעון המלך | בימוי והפקה: אריאל מירוז

 

בקטגוריית סדרה תיעודית
1. חנוך לוין: חיים שכדוגמתם לא ראינו | בימוי: רן לנדאו | הפקה: דפנה פרנר ושי אינס, ארצה הפקות
2. להיות אבא | בימוי: יסמין קיני | הפקה: אסנת טרבלסי, יואב גרוס
3. מגידו | בימוי והפקה: איציק לרנר
4. עוד סיפור אחד ודי | בימוי: ענת זלצר | הפקה: אורית זמיר ויואב רועה
5. על הרצף | בימוי: זוהר מלינק עזרא, אפק טסטה לאונר | הפקה: אפק טסטה לאונר

 

בקטגוריית תעודה חופשית
1. בבה (נעלמות) | בימוי והפקה: יאיר קדר אילן פלד
2. האוויר של תל אביב | בימוי והפקה: אלינה קביטקובסקי
3. הפטריוט | בימוי: דניאל סיון | הפקה: צפריר קוחנובסקי, מירי עזרא, אינה פישמן
4. ליליאן (נעלמות) | בימוי והפקה: יאיר קדר אילן פלד
5. צינה: סימפוניה של געגועים | בימוי והפקה: שירין אנלן

 

בקטגוריית סרט סטודנטים
1. האי | בימוי והפקה: אדם ויינגרוד / אוניברסיטת תל אביב
2. כמו פרח לוטוס | בימוי: אליה שוורץ | הפקה: דין ברעם, אליה שוורץ, ליאור ויינשטיין / מנשר
3. עץ הכלה | בימוי והפקה: שאדי חביב אללה / סם שפיגל
4. מאמושקה (קרוב אליך) | בימוי: מעיין (מאי) עבאדי גרבלר | הפקה: דנאל אל-פלג / סם שפיגל
5. קרן אור | בימוי והפקה: ליהי סבג / מעלה

 

בקטגוריית כתבה תיעודית
1. בלתי נראים במוסול | בימוי: איתי אנגל | הפקה: רותי שטיינברג, הדס בוסקילה, עובדה
2. זעקה שקטה | בימוי: אבי מאור מרזוק | הפקה: דפנה פרנר ושי אינס - ארצה הפקות
3. יריה אחת בחברון | בימוי: עמרי אסנהיים, גלעד טוקטלי | הפקה: רותי שטיינברג, עובדה
4. לילה אחד באנצריה | בימוי: עמרי אסנהיים, גלעד טוקטלי | הפקה: רותי שטיינברג, עובדה
5. לנצח את הדממה | בימוי: טל הררי | הפקה: דפנה פרנר ושי אינס - ארצה הפקות


**תודה לכל מגישי ומגישות הסרטים ובהצלחה רבה לעולים-ות לשלב התחרות!**

 

aaaa.linkלרשימת המועמדים בקטגוריות המקצועיות 2017 >> 

 

aaaa.linkלפרטי ההרשמה 2017 >> 

aaaa.linkלתקנון התחרות לשנת 2017 >>

aaaa.linkלקול קורא >>

aaaa.linkלטופס ההרשמה בפורמט doc >>

 

יו"ר ועדת הפרס: אילנה צור

חברי ועדת הפרס: רפאל בלולו, קרין קיינר, דלית קימור

מפיקת התחרות: ענת מוזס

עו"ד (בהתנדבות): עוז חיים

אינטרנט: יורם שפר

הפקה בפועל: נוגה גלעד

ניו מדיה: יעל דנון

עיצוב אימאג': טל רז

 

 
דף הבית | אודות | קישורים יצירת קשר | חדשות | מפת האתר © כל הזכויות שמורות Design by Maria Etinger בניית אתר  אינטרנט
. סינמטק תל אביב רח' שפרינצק 2, תל אביב בניית אתרים